Оформляючи замовлення при відвідуванні даного сайту або здійснюючи дзвінок в нашу службу, Ви підтверджуєте, що ознайомилися зі сторінкою «Інформація» (посилання у правому верхньому куті кожної сторінки сайту) та цією Угодою користувача (далі – Угода). Дану інформацію Ви можете отримати так само у оператора по телефону. Відсутність Вашої згоди з умовами Угоди означає неможливість скористатися нашими послугами.
Ця Угода регламентує відносини між "Сервісом замовлення їжі Міксфуд" (далі - Сайт) і фізичною особою (далі - Користувач), що скористався послугами, зазначеними на сайті.
Угода набуває чинності з моменту підтвердження Користувачем згоди з його умовами шляхом реєстрації та / або здійснення замовлення на сайті, або дзвінком до служби доставки для здійснення замовлення.
Сайт це інформаційна система замовлень, яка пропонує Користувачам можливість замовити доставку продуктів, товарів і послуг (далі - Замовлення) певних виробників в місце, вказане Користувачем і в робочий час Сайту.
Послуги Сайту пов'язані тільки з доставкою та оплатою Замовлення від його виробника до Користувача. Користувач, доручаючи оплатити вибране ним Замовлення, компенсує Сайту суму оплати при отриманні Замовлення.
Сайт не є виробником або продавцем продуктів, товарів і послуг, представлених на Сайті. Користувач погоджується з тим, що послуги, доступні на сайті, є тільки послугами доставки обраного Замовлення від його виробника до Користувача. У зв'язку з цим адміністрація сайту не несе відповідальності і не гарантує, що здійснені Користувачем Замовлення будуть відповідати як його вимогам, так і інформації про продукт, наданої його виробником, як-то: якість будь-якого продукту, послуги; актуальність інформації, отриманої з використанням послуг Сайту. Це пов'язано з тим, що весь процес, від виготовлення продукту до його реалізації, не залежить від Сайту.
Користувач, роблячи замовлення по сайту або по телефону, зобов'язується отримати і оплатити Замовлення в обумовленому місці і в обумовлений час, згідно чеку від виробника Замовлення, і гарантує достовірність наданої ним інформації про місце і час його отримання. Замовляючи спиртні напої і тютюнові вироби, Користувач зобов'язаний підтвердити, що йому виповнилося 18 років і при отриманні Замовлення він зобов'язаний надати особі, який доставляє Замовлення, паспорт. При відмові надання документа, Замовлення Користувачеві не видається.
У разі виникнення претензій по доставленому Замовленню Користувач зобов'язується пред'являти претензії безпосередньо до виробника даного Замовлення, для чого йому рекомендується зберігати чек. Сайт не несе відповідальності за якість Замовлення, його відповідальність обмежується часом і місцем доставки обраного Замовлення.
З метою підвищення якості обслуговування, Сайт може здійснювати записи телефонних розмов з Користувачем, за згодою Користувача отримувати від нього інформацію про якість обслуговування.
Логотипи та торгові марки, розміщені на Сайті, належать їх власникам. Наведені на сайті зразки тільки інформують Користувача про можливість замовити посередницьку послугу доставки продукції даних торгових марок.
Всі можливі спори вирішуються шляхом переговорів, а в разі неможливості мирного врегулювання спору - згідно з нормами чинного законодавства України, при цьому:
1. Сайт не приймає участі в можливих суперечках (в т.ч. і судових) між постачальниками (ресторанами та іншими партнерами) і Користувачами.
2. Сайт не несе відповідальності за дотримання / недотримання виробниками Замовлення зобов'язань перед споживачами, а також за достовірність інформації, наданої такими виробниками. Сайт є інформаційною сполучною ланкою між виробниками і Користувачем, інформація про яких розміщена на сайті http://mixfood.ua/.
Здійснюючи замовлення в нашій службі, Ви підтверджуєте свою згоду з умовами цієї Угоди та даєте згоду на обробку наданих Вами персональних даних.
Сайт використовує лише ті персональні дані, які добровільно надані йому Користувачем і використовує такі дані тільки для виконання замовлення. Сайт не зберігає більш встановленого часу персональні дані і не передає їх третім особам. Персональні дані, надані Користувачем, зберігаються Сайтом протягом 14 днів і призначені для використання в разі виникнення спору о якості виконання Замовлення.